Neden Aramalarda Telefonumdan Ses Gelmiyor?
Telefonlarımız, hele de günümüzün olmazsa olmazı akıllı telefonlarımız, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası.
Yavaşlayan Android Telefonu Hızlandırma Yolları
Zamanla Android sistemleri çeşitli etkenlere bağlı olarak yavaşlıyor. Bu durumda kullanıcılar cihazlarından istediği verimi alamıyor ve yavaşlamış bir telefonu kullanmak da eziyet haline geliyor.
Motorola Edge Plus, Ekran Sorunu ile Gündemde!
Motorola Edge Plus, aslında yeni piyasaya sürülmüş bir cihaz ve Lonovo bünyesinde sunulan, Motorola’nın akıllı cep telefonu rekabetine geri dönüşünü sağlayan özel bir tasarım.
Android Telefonların Çökme Nedeni Olan Duvar Kâğıdı Tespit Edildi!
Son zamanlarda Android telefon kullanıcıları ortak bir sorun ile karşı karşıya…
Apple Cihaz Değişimi Nasıl Yapılır?
Apple cihaz değişimi, Apple telefon, bilgisayar ve tablet bilgisayar gibi ürünlere sahip olanlar için bilgi sahibi olunması gereken bir konudur. Geçmişte ne kadar zor olduğu bilinen ve çokça konuşulan bir konu olan Apple cihaz değişimi ile ilgili detaylı
Samsung Telefonlara Nasıl Format Atılır?
Samsung telefonlar, akıllı telefon denildiğinde ilk akla gelen modeller oluyor ve yaygın bir şekilde de kullanılıyor.
Xiaomi Teknik Servis
Xiaomi Teknik servisler ürünlerin kullanımını ve tamiratını çok iyi bilen elemanların yer aldığı, satın aldığımız ürünlerin nasıl doğru kullanılabileceğini ve üründen daha iyi performans almak için neler yapmamız gerektiği konusunda bilgi sahibi olun.
Apple Teknik Servis
Bu yüzden dosyalarınızı kaybetmemek, ve cihazınızı en kısa sürede size geri kazandırmak için adresinize gelerek apple teknik servis işlemini yürütüyoruz.
Samsung Teknik Servis
Samsung teknik servisi ve daha fazlasını elde etmek, kolay şekilde hayatınızı renklendirmek ve hızlıca telefonunuzun tamir olma sürecine şahit olmak için sizler de hemen İstanbul için 05413351948 numaralı telefondan bize ulaşabilir kolay ve hızlı şekilde
Cep Telefonu Suya Düşerse Ne Yapılmalı?
Hepimizin başına geldi. Yanlışlıkla suya bir akıllı telefon bırakarak ve sonra çılgınca bir şey ve onu kurtarmak için her şeyi çalışıyor.
Android Batarya Sorunlarının Çözümleri
Android telefonların batarya konusu özelinde oldukça iyi bir seviyede olduğunu biliyoruz. Özellikle Apple ile karşılaştırıldığında, bu fark artık bariz bir şekilde görülebiliyor. Ancak bunun yanı sıra Android telefonlarda, batarya normalden daha fazla zor
Telefon Bataryası Testi Nasıl Yapılır?
Telefonlar hayatımıza girdiğinden beri aslında hangi işleri eskisi gibi yapmıyoruz belki saysak, bitmeyen bir listeye sahip oluruz. Aslında bu durum genelde hiç boş kalmadan devam ettiği için artık telefonlar da bizim birer parçamız halini aldı. Ancak tab
iPhone 7 Sorun Giderme: Genel Sorunlar ve Kolay Düzeltmeleri
iPhone 7 sorun giderme sayfamıza hoş geldiniz. Eylül 2016 ortalarında ilk ortaya çıktığında bazı aksaklıklar ve düzensizlikler vardı.
iPhone 7/7 Plus’ınızı Ne Zaman ve Nasıl Hızlı Sıfırlayabilirsiniz
Herhangi bir elektronik cihazda sorun gidermek için ilk ve en temel adım, cihazı yeniden başlatmaktır.
iPhone 8 Arka Cam Onarımı: Seçeneklerinizin Ne Olduğunu Öğrenin
Apple iPhone 8 ve 8 Plus’ın arka cam yüzeyinin çatlama riski çok yüksek. Telefonunuzun ve parmaklarınızın daha fazla hasar görmemesi için cihazın tamir zamanı gelmiş demektir.
Kategoriler
Bilgi Merkezi
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?